יום ראשון, 24 בינואר 2016

מהם אמצעי הפתיחה שקיימים כיום לשערים חשמליים?

אם אתם בוחרים להתקין שערים חשמליים בכניסה לחניה, לבית, לחניון ציבורי, לאזור תעשייה, למבני ציבור, או לכל מתחם אחר - הרי שאתם גם צריכים לחשוב מהו יהיה האמצעי לפתוח את השער. באופן טבעי, את השערים החשמליים לא פותחים באופן ידני, אלא בעזרת מערכות שונות אשר שולטות על המנוע של השער. יש כיום כמה אפשרויות גם לפתיחה מרחוק של השער - וכדאי להכיר את המרכזיות שבהן.

כמה הצעות לאמצעי פתיחה

       פתיחה עם שלט רחוק - זה הפתרון הנפוץ ביותר לפתיחה של שערים חשמליים במקומות פרטיים (בנייני דירות, חניונים פרטיים, וכיו"ב). השלט מצויד בפרוטוקול תקשורת בתדר מיוחד אשר פשוט שולח איתות לשער החשמלי להיפתח. היתרון הוא שכך הנהג פותח את השער רק כשהוא מתקרב (וכך יכול לוודא שאין גם בני אדם אחרים בסביבתה שער), וכן במקרה של אובדן, שכפול השלט איננו כה יקר.

       פתיחה עם טלפון סלולרי -  היתרון הגדול כאן הוא שכך פותחים שערים חשמליים עם אמצעי שכבר קיים אצל רובנו, והוא מאפשר שליטה נוחה ובטוחה. עם זאת, יש צורך לנתק במיוחד שיחת טלפון שעורכים כדי לפתוח את השער, ויש לקחת זאת בחשבון כמובן.

       גלאי כביש - זה אמצעי יעיל במיוחד לפתיחה של שערים חשמליים במקומות ציבוריים, כאשר מדובר על פתיחה מבפנים. כלומר - פתיחה לאנשים שיוצאים מהמתחם. כך ברגע שכהרכב מתקרב לכביש, הגלאי מופעל ויודע לפתוח את השער כדי שהאדם יוכל לצאת במהירות ובנוחות ללא עיכובים מיותרים.

       פתיחה לפי לוחית רישוי - זהו אמצעי פתיחה יקר יחסית ,שבו מותקנת מצלמה מיוחדת שיודעת לסרוק לוחות רישוי ולתת להם הרשאה להיכנס. זה אמצעי שמתאים כמובן לחניונים שונים בתשלום, שלהם שווה להשקיע באמצעי יקר שכזה. כך למשל ברגע שאדם שילם על השימוש בחניה, הדבר ייקלט במערכת - וללוחית הרישוי שלו יהיה היתר לצאת החוצה.

לבחור את האמצעי שמתאים לכם


כאמור, יש כל מיני שיטות לפתוח כיום שערים חשמליים, ולכל אחד מהם היתרונות שלו וההתאמות שלו. עליכם לחשוב מהם הצרכים של השער החשמלי שלכם - ואז תוכלו לבחור באמצעי הטוב ביותר.

אין תגובות:

פרסום תגובה