יום חמישי, 31 במאי 2018

5 דרכים להתאמת שערים לגינה הפרטית שלך


אם סוף סוף הגיע הרגע בו החלטתם שהחדשנות צריכה להגיע אליכם הבית, ואתם רוצים לבחור שערים לבית הפרטי, אתם חייבים לדעת כיצד לבחור נכון. ההתאמה בעניין זה חשובה מאוד ואף קריטית לא רק לתחושת הביטחון שלכם אלא לפעולה נוחה וקלילה, יחד עם שמירה על הפרטיות.

5 דרכים להתאמת שערים לגינה הפרטית שלך 

·         ההתאמה הראשונה שצריך לבצע היא לסוג הקרקע. זה נראה לכם כמו עניין שולי אך זה ממש לא, כי לא כל השערים יכולים להתגלגל על הקרקע ולאפשר לכם להיכנס לחנייה. אמנם רוב השערים בישראל הם שערים עם גלגלים, כיוון שיש לכך יתרון משמעותי בלי צורך לעלות על מסילה כלשהי ובעלות יחסית נוחה, אך אם יש לכם אדמה כורכר או חצץ בכניסה לבית זה לא יהיה רעיון טוב. יש אפשרות לבחור שער מוגבה, כזה שנמצא מעל לפני השטח, ויש אפשרות להתקין מסילה, וחשוב לבדוק את שתי ההצעות האלו היטב.

·         עוד התאמה שחשוב לעשות היא איכות המנוע. המנוע צריך להיות אמין וצריך להיות עמיד לאורך זמן, אחד כזה שלא צורך הרבה חשמל ויכול להתאים גם לשימוש אינטנסיבי לכמה שנים טובות, אך אם כל פתיחה תהיה מלוות ברעש נוראי, אתם תצאו מופסדים. חשוב מאוד להשקיע בשער איכותי כאשר האיכות נמדדת בין היתר ברעש שהשער והמנוע יוצרים. יכול להיות שהמנוע הוא זה שיישמע ויכול להיות שזה השער עצמו עם החיכוך שהוא יוצר, אבל אתכם זה לא מעניין. תבחרו שער שקט ותפעילו אותו מתי שא לכם בלי חרטות.


·         מי אמר שיש לכם מקום לכל שער אפשרי? שערים לבית פרטי יכולים להגיע בכמה וכמה סוגים, ממחסום זרוע ועד שערים שעולים למעלה ולמטה, ויכול להיות שהבית שלכם לא יותיר ברירות אחרות אלא לבחור סוג אחד ספציפי בהתאם לשטח. למשל, אם יש לכם גינה רחבה אז יכול להיות ששער הזזה יהיה הבחירה הכי טובה ובטיחותית, אך לעומת זאת יש בתים רבים שאין להם יכולת למצוא מקום להזזת השער ולכן יש צורך לבחור בשער הרמה למרות שהוא די מלחיץ.

·         שער הרמה יכול להיות שער מעולה אך חשוב לזכור שלפעמים יש עצים או מגבלת גובה שאי אפשר לעבור מכל מיני סיבות פיזיות, ולכן שער זרוע הוא היחיד שנשאר. בכל מקרה שער זרוע מתאים ליציאת ולכניסות מרובות, ואם לא מפריע לכם שאין לכם פרטיות, הרי שער זרוע לא חוסך את המראה, או לחלופין כשמדובר בשער כניסה לבית אחורי, הוא יכול להיות בחירה מעולה.


·         אחרי שדיברנו על סוג השער וסוג הגינה שיש לכם, שערים לבית פרטי צריכים להיות גם מעוצבים. יש שערי אלומיניום ויש שערים מעץ, ויש כאלו שמשלבים ביניהם. יש שערים בהירים ויש שערים יותר כהים, יש שערים ללא מרווחים כך שהם נותנים פרטיות מלאה ויש שערי סורגים. זה הזמן להפעיל את כל המחשבה היצירתית שלכם בבחירת השער הכי מתאים לחזית הבית.

להתאים נכון עם החברה הנכונה

אם אתם רוצים לבחור את השער הנכון אתם חייבים למצוא את החברה הנכונה והטובה ביותר למשימה. יש הרבה חברות שמציעות שערים לבית פרטי מכל הסוגים, ולמרות שהם ישמחו לייעץ לכם לגבי בחירת השער, אתם חייבים להכיר את התהליך ואת הפרמטרים לבד. בסופו של דבר הם ירצו למכור ויכול להיות שהם ינסו להמליץ לכם על שער שמתאים לאינטרסים שלהם, מה גם שאם תהיה חברה שאין לה את כל סוגי השערים היא עלולה להמליץ לכם על שער שיש ברשותה למרות שהוא לא המתאים ביותר. כמו כן, חשוב לבחור שער אמין ועמיד שיגיע עם אחריות ושירות הולם.


אין תגובות:

פרסום תגובה